KoPvpUsko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europe Knight Online | Tanıtım [Soacs] [Usko Map]

Europe Knight Online | Tanıtım [Soacs] [Usko Map] Empty Europe Knight Online | Tanıtım [Soacs] [Usko Map]

Mesaj  Admin Çarş. Mart 03, 2010 4:55 pm

Sunucumuz Europe Knight Online'dir. Sunucumuzda agirlik olarak yabanci kullanicilar bulunmaktadir. Sunucuda yonetici olarak tek turk GM benim. Ayni zaman sunucunun sahibide benim. Sunucuda polonyali ve misirli 2adet GM bulunmaktadir. Zaten EuropeKO bilen arkadaslar serverin ortamini bilirler.

Her dilden her dinden insanlar mevcut. Surekli CZ de PK yapma firsatini bulabilirsiniz.

Sunucumuz PVP Server oldugu için EXP rahat kasabilirsiniz. Oyun icersinde bir cok degerli item vardir. Anliyacaginiz farm yaparak zaman gecireblir o itemlere sahip olabilirsiniz.
Sunucumuz PK uzerine kurulu serverdir.

3 Adet farkli savas ve 3 adet Oyun icersinde Event vardir. Bu eventlere katilarak yeni itemlere sahip olabilirsiniz. Servera yeni baslamisiniz sonra baslamisiniz gibi bir problem yok cunku item olarak limit vardir +8 den sonrasini basamiyorsunuz.

Yeni Moradon, Rebirth sistem ve bir cok yeni item bulunmaktadir. Asagida resimli olarak hepsini gosterecegim. Europe Knight Online'nin tüm GFX leri ozel yapilmstir. Yani oyun icersinde bulunan tum grafikler servera gore duzenlenmistir. Oyuna baglandiginzda farki anlayacaksiniz. Saglikli bir oyun için lütfen client indirin. 0 Hatasiz oynarsiniz.

Sunucumuzda hack dupe ve turevleri bulunmamaktadir. Ortalama 200 user ile PK zevkini yasayabilirsiniz.

Sitemiz: [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Yeni Moradon

Sunucumuza özel Ultimate War Event. 10 Gunde bir yapilir. Event zamani herkes yeni armorlar üst düzey itemler ile baslarlar. LVL i NP ne olursa olsun Event zamani herkes full itemli baslar. Event 90 Dakika ile 120dakika arasi surer. Event sonunda en iyi np kasan clanlar ve userler odullendilir. Tum charlar eski haline doner.

CZ

Savaş

Eglence zamani

Europe Knight Online Team

Sorununuz, probleminiz var ise burada yada forumumuza yazabilirsiniz.

Server tanıtım videomuz için: Tanıtım Video [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

EuropeKO Official Admin

Admin
Admin

https://kopvpciler.yetkin-forum.com

- Similar topics