KoPvpUsko
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bi-Ko Zor Server UskoDb V.3 X-Skip Güvenlik Özel Client Aradığınız Herşey.

Bi-Ko Zor Server UskoDb V.3 X-Skip Güvenlik Özel Client Aradığınız Herşey. Empty Bi-Ko Zor Server UskoDb V.3 X-Skip Güvenlik Özel Client Aradığınız Herşey.

Mesaj  Admin Çarş. Mart 03, 2010 5:03 pm

Serverimiz Yaklaşık 40 Gündür Açıktır. Bir çok arkadaş yeni başlayanlar için Db sıfırlanmasını kendi gönülleriyle kabul ettiler.
40 Günlük Emeklerini Ko-cüce Sabit konu için Feda Eden tüm Userlerime Teşekkür Ederim.

Server ip
95.130.172.16

Eski Client Kullananlar Mutlaka Full Client indirsinler, Db Özel bir Db Clientide Özel Sorunsuz Problemsiz Oynamak için indirin
Özellikle istirham ediyorum Kimse 1299 Maradon istemesin Biraz yenilikci olalım Herkez ileri Biz geri gidiyoruz

Kotalı Bağlantımız diyerek client indiremeyenler bi internet cafeden bunu 1 TL ye yaptırabilir yaptıramıyorsanız 10 15 kişi grup halinde Bana yazın Client istiyoruz diye Kargolayıp Göndereyim.

Clientim Sağlam Diyorsanız Version 1400 Yapıp Oto patchleri almanız yeterli olur

Full Client Özel Ftp Süper Hızlı indiri Flashet Getright Download Manager türlü Programlarla Çok hızlı indirebilirsiniz.
Google Amca Ya Download Manager yazmanız yeterli

Admin
Admin

https://kopvpciler.yetkin-forum.com

- Similar topics